Grupa Astat z certyfikatem ISO 9001:2015!
2024-02-01

Zapraszamy serdecznie na Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2024, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2024 roku w Warszawie. To jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce, doceniane zarówno przez wystawców, jak i odwiedzających, będące już w 9. edycji.

ASTAT, jako jeden z wiodących producentów specjalistycznych taśm samoprzylepnych, również będzie obecna na targach, prezentując najnowsze technologie w dziedzinie taśm do branży opakowaniowej. Nasza oferta obejmuje taśmy pakowe, taśmy do produkcji tektury falistej oraz techniczne wykroje samoprzylepne o dowolnych wymiarach i kształtach, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Dołącz do nas w hali F1, stoisko 13, aby poznać najnowsze trendy i technologie w dziedzinie technicznych taśm samoprzylepnych.Zespół specjalistów udzieli wszystkich informacji na temat naszych rozwiązań. Będzie to doskonała okazja do nawiązania bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem ekspertów oraz do zapoznania się z naszą pełną ofertą.