Spotkajmy się na Festiwalu Marketingu!
2022-08-11
Odwiedź nas na WARSAW PACK 2024
2024-04-16

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że Grupa ASTAT została oficjalnie certyfikowana zgodnie z normą ISO 9001:2015, co jest potwierdzeniem najwyższej jakości naszych procesów zarządzania i obsługi klienta.

Certyfikacja ISO 9001:2015 to międzynarodowy standard jakości, który świadczy o naszym zobowiązaniu do doskonalenia efektywności operacyjnej i zwiększania satysfakcji klientów. Przejście tego rygorystycznego procesu certyfikacji podkreśla naszą ciągłą pracę nad ulepszaniem procesów oraz nasze zaangażowanie w zapewnianie produktów i usług, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania klientów.

W Grupie Astat skupiamy się na różnych aspektach naszej działalności, począwszy od urządzeń i systemów z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej, przez automatykę budynkową, monitoring zużycia mediów, aż po jakość energii elektrycznej i energetykę. Certyfikat obejmuje również nasze usługi w zakresie szkoleń, serwisu oraz sprzedaży elementów automatyki przemysłowej, produktów do automatyzacji produkcji, taśm specjalistycznych i klejów przemysłowych.

Rolę Pełnomocnika ds. Systemu Zarządzania Jakością pełni Edyta Trawińska, która z niezwykłą starannością i zaangażowaniem dba o utrzymanie i rozwój naszych standardów jakości.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszego Systemu Zarządzania Jakością, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: jakosc@astat.pl.

Dziękujemy naszemu zespołowi za ciężką pracę, a naszym klientom i partnerom za zaufanie i wsparcie. Jesteśmy zmotywowani do dalszego rozwijania naszej oferty i utrzymywania standardów, które potwierdza certyfikat ISO 9001:2015.

Dziękujemy również naszym klientom i partnerom za zaufanie, jakim nas obdarzają, oraz za ich wsparcie w dążeniu do ciągłego ulepszania. Jesteśmy zmotywowani, aby kontynuować naszą pracę i dążyć do jeszcze większych osiągnięć w przyszłości.

Zespół Astat