Firma ASTAT zajmuje sprzedażą wysokiej jakości taśm i klejów od początku swojej działalności, czyli od 30 lat. Byliśmy prekursorem na rynku taśm specjalistycznych i cały czas poszerzamy swoją ofertę dotyczącą także specjalnych, indywidualnych zamówień klientów.
Dostarczamy produkty o różnorodnych właściwościach oraz parametrach technicznych, które mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu oraz w usługach:

Taśmy dla branży budowlanej:

  • do folii i membran dachowych, do montażu rolet okiennych, stosowane w stolarce otworowej, klimatyzacji, wentylacji i ciepłownictwie, do klejenia wykładzin oraz taśmy maskujące.
 

Taśmy i materiały do zastosowania w przemyśle i produkcji:

  • taśmy do łączenia materiałów silikonowanych, folie ochronne, taśmy samoprzylepne do listew z tworzyw sztucznych, taśmy samoprzylepne wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym, meblarskim i AGD.
 

Taśmy dla branży reklamowej i poligraficznej:

  • taśmy piankowe do montażu fotopolimerów, do łączenia wstęgi folii i papieru, taśmy samoprzylepne dla przemysłu reklamowego, montażu banerów, liter przestrzennych, tabliczek informacyjnych i reklamowych.
 

Taśmy dla elektrotechniki:

  • taśmy do ekranowania EMC, taśmy miedziane i aluminiowe samoprzylepne z klejem przewodzącym ładunki elektryczne, taśmy elektroizolacyjne do elementów i urządzeń indukcyjnych oraz taśmy do mocowania paneli fotowoltaicznych.
Dostarczamy także pełną gamę taśm ostrzegawczych, targowych, papierowych oraz pakowych.

Dysponujemy własnym parkiem maszynowym i produkcją:

  • wykonujemy zlecone nadruki na taśmach w pełnej palecie kolorów,
  • przygotowujemy wymiary taśm według specyfikacji, zarówno szerokości jak i długości,
  • wykrawamy dowolne kształty,
  • oferujemy taśmy na szpule przemysłowe, w nawoju po kilka tysięcy metrów bierzących.
Ważną częścią oferty są także kleje przemysłowe anaerobowe, cyjanoakrylowe i strukturalne oraz uszczelki samoprzylepne i uszczelki do zabezpieczania krawędzi. Uzupełnieniem asortymentu są też specjalistyczne dyspensery i aplikatory do taśm.
Wykwalifikowani pracownicy sprzedaży, doradztwa i produkcji cały czas dbają o wysoką jakość oferowanych produktów. Zapewniamy fachową pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań dla różnych dziedzin przemysłu. Zachęcamy do współpracy.